תקנון

הנחיות ומידע כללי

 

כרטיס מנוי: 
כרטיס המנוי הוא כרטיס הכניסה להיכל התרבות אשקלון. לכן חייבים להביאו ולהציגו בכניסה לאולם. במידה והגעתם להצגה ללא כרטיס מנוי ננפיק עבורכם כרטיס זמני לאותו ערב, בדמי טיפול של 10 ש"ח לכרטיס.

איחור להצגות: 
הנהלת היכל התרבות עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כחצי שעה לפני תחילת ההצגה. המאחרים יופנו ליציע ויתפסו את מקומותיהם רק בהפסקה. לא תתאפשר כניסה לאולם לאחר סגירת הדלתות.

מזנון: עומד לרשותכם בכניסה להיכל

חניה: 
לנוחיותכם, מגרש חניה ללא תשלום בסמוך להיכל התרבות.

שומרי מסורת: 
כל ההצגות הקבועות במנוי התיאטרון מתאימות לשומרי מסורת. לגבי הצגות הבחירה והמופעים האחרים ממולץ להתייעץ עם מחלקת המנויים.

גישה לנכים:
בהיכל התרבות קיימים סידורים מיוחדים המאפשרים דרכי גישה לנכים ולמוגבלים.

כבדי שמיעה: 
בהיכל מתוקנת מערכת הגברה לכבדי-שמיעה, ניתן לקבל אוזניות שמע בערב ההצגה, ללא תמורה, בלובי של ההיכל וכנגד הפקדת תעודה מזהה.

הצגת בחירה (מס' 7 במנוי): 
להנאתכם מגוון הצגות ומופעים לבחירה. ניתן לממש את הצגות הבחירה עד ל-31.8 בלבד, לכן מומלץ להקדים לבחור ולהזמין. הזמנת הצגת הבחירה (6-7), נעשית על בסיס מקום פנוי (לא לפי המיקום הרגיל). עדיפות תינתן לכל מנוי לפי גוש המחירים שבו נרכש המנוי (לדוגמא 2-7, 1,9-16 וכו'...). את הכרטיסים להצגות הבחירה (6-7) ניתן להזמין בקופות ההיכל טלפונית בשעות פעילות הקופות, החל מהתאריך הרשום ליד כל הצגה בחוברת.

במידה ולא תגיעו להצגה ולא ביטלתם את ההצגה מראש, ייחשב הדבר כאילו צפיתם בהצגה ולא נאפשר קבלת הצגה חלופית. ביטולים שנעשו (כולל טלפונית) יתקבלו עד 24 שעות לפני ההצגה בלבד.

היכל התרבות אשקלון משבץ באופן שוטף הצגות ומופעים לכן חשוב להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט או במוקד שירות הלקוחות הטלפוני.

הצגת מנוי/בחירה : 
הצגת מנוי אשר גם הינה הצגת בחירה. כלומר, כל מנוי שובץ  – על פי סדרת המנוי אליה הוא משתייך – לשלוש הצגות תיאטרון שונות. הצגות אלה ניתנות להחלפה או לחלופין ניתן לבחור בהן כהצגות בחירה (במסגרת תלוש 6-7 במנוי).

החלפת הצגה: 
הצגות המנוי (למעט הצגות הבחירה) הינן קבועות ואינן ניתנות להחלפה בשום מקרה ובשום תנאי. במידה ולא תגיעו לאחת ההצגות לא נאפשר קבלת הצגה חלופית, אך ניתן לשנות מועד הצגה וזאת לפי כללי החלפת מועד.

החלפת מועד הצגת מנוי: 
ניתן לשנות את מועד ההצגה עד השעה 12:00 של יום ההצגה, השינוי על בסיס מקום פנוי בלבד (לא על בסיס המקומות הקבועים שלכם). המלצה חשובה! במידה והנכם מעוניינים לשנות את מועד ההצגה רצוי להחליף מועד לתאריכים ראשונים של הצגות המנוי, שם הסבירות לקבלת מקום בגוש השורות שלכם גדולה יותר. במידה ולא הודעתם על אי הגעתכם להצגה עד השעה 12:00 של יום ההצגה ולא הגעתם להצגה, לא נאפשר בחירת תאריך חלופי וכרטיס המנוי יחויב בהתאם כאילו צפיתם בהצגה.

כרטיסים מוזלים: 
מנויי היכל התרבות נהנים מרכישת כרטיסים מוזלים למופעים ולהצגות המתקיימות בהיכל. כרטיסים אלה ניתן לרכוש עד 24 שעות לפני המופע. בערב המופע לא תינתנה הנחות. לתשומת לבכם, חלק ניכר מהמופעים המתקיימים בהיכל שייכים לאמרגנים או למשרדי כרטיסים פרטיים, השוכרים את ההיכל באותו יום מסויים ומעבירים להיכל כמות מוגבלת של כרטיסים מוזלים. לפיכך, ייתכן וכרטיסי ההנחה יאזלו מספר ימים לפני המופע. אין הנהלת ההיכל אחראית לתכנים בהפקות אמרגן ולאיכותן.

מדיניות ביטול עסקה: 
ביטול כרטיסים למנוי ו/או כרטיסים שנרכשו ברכישה פרטית ניתן לבטל 24 שעות טרם קיומו של המופע. לא בוטלו הכרטיסים כאמור, יחוייב המנוי בגין המופע במלואו וברכישת כרטיסים באופן פרטי לא תוחזר עלות הכרטיס. רק הודעות בכתב תחשבנה לאמור לעיל. יש להעביר לפקס: 08-6701527, או למייל [email protected] יש לוודא הגעת הפקס או המייל בטלפון 08-6718777 שלוחה 2 (אין להשאיר הודעות במענה הטלפוני). דמי ביטול: 6 ש"ח עבור כל כרטיס שבוטל.

ביטול מנוי: 
ניתן לבטל מנוי 14 יום לאחר רכישתו. ביחס למופעים שנוצלו, תשולם מלוא התמורה. דמי ביטול מנוי 5% ממחיר המנוי. 

אובדן מנוי: 
במקרה של אובדן מנוי, יש להודיע מידית למשרדי ההיכל. ללא כרטיס מנוי לא נאפשר כניסה להיכל. אובדן מנוי מכל סיבה שהיא יחויב המנוי בתשלום של 25 ש"ח.

הצגות ילדים: 
כל גיל חייב בכרטיס בהצגות הילדים.

 

***הזכות לשינויים שמורה להיכל בכל התוכניות, ההצגות והמופעים המפורטים. 

 

משלוח הודעות sms לפני הצגה: 
ביום ההצגה, נשלחת עבורכם הודעת sms המציינת את מועד ההצגה. ההיכל אינו מתחייב לשלוח מסרונים תמיד, ובכל מקרה האחריות על הנוכחות באולם במועד שנקבע היא על הצופה בלבד. 

שעות פתיחת קופה:
ימים א'-ה', בין השעות: 09:00-19:00,  ימי ו', בין השעות 09:00-12:00, מוצ"ש - כשעה לפני תחילת המופע.

גלריית תמונות

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים